KKRRiT 2017

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji

21-23 Czerwca, 2017
Poznań, Polska

Wystawa

W imieniu Komitetu Programowego i Komitetu Organizacyjnego pragnę serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wystawie towarzyszącej Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2017, która odbędzie się w czerwcu 2017 roku w Poznaniu.

KKRRiT 2017 to wyjątkowa konferencja od szesnastu lat skupiająca specjalistów ze środowisk akademickich, przemysłowych, operatorskich, usługowych oraz z administracji państwowej.

Udział w towarzyszącej konferencji wystawie to znakomita okazja do zaprezentowania Państwa oferty ponad dwustu specjalistom, którzy w swej działalności zajmują się zagadnieniami związanymi z radiokomunikacją, radiofonią, telewizją oraz świadczeniem szeroko rozumianych usług multimedialnych i związanych z tym aspektów prawnych i gospodarczych.

Do udziału w wystawie zapraszamy producentów i importerów sprzętu oraz aparatury, operatorów, dostawców usług i oprogramowania, wydawców, firmy szkoleniowe i uczelnie wyższe – wszystkich, których działalność jest związana z tematyką Konferencji.

Wystawców zainteresowanych uczestnictwem w wystawie prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego wystawcy i przesłanie go pocztą lub mailem na adres sekretariatu konferencji KKRRiT 2017.

Formularz zgłoszeniowy wystawcy

Wszystkie informacje dotyczące warunków udziału w wystawie są zawarte w formularzu zgłoszeniowym wystawcy.

Sponsorzy

Amber Sponsor

Sponsor

INEA

Sponsor

NOKIA

Sponsor

 

PatroniPatroni medialni

TVP3 Poznań
Przegląd Telekomunikacyjny i Wiadomości Telekomunikacyjne

Organizatorzy